شرکت صنعتی الکتریک تک غرب در راستای ارج نهادن به مصرف کنندگان محصولات خود و سیاست مشتری مداری و رفاه حال مشتریان ، سیستم رسیدگی به شکایات را بر اساس الزامات استاندارد ISO 10002:2004 مستقر نموده تا در صورت وجود هرگونه انتقادات / شکایات احتمالی ، زمان رسیدگی و پاسخگویی را به حداقل زمان ممکن کاهش دهد.

کلیه محصولات این شرکت بر اساس آخرین استانداردهای بین المللی در صنعت سیم و کابل تولید می شود. همچنین مواد اولیه مورد استفاده در این محصولات از بهترین نوع مواد بوده و مراحل تست و بررسی عملکرد تامین کنندگان ، توسط کارشناسان و متخصصین کارآمد مورد تجزیه و تحلیل قرار می گیرد تا الزامات تعیین شده در استانداردهای ساخت محصول را برآورده نماید. لذا از کلیه مشتریان و مصرف کنندگان عزیز محصولات این شرکت درخواست داریم تا هرگونه نظرات و اشکالات احتمالی در محصولات را از طریق آدرس های اعلام شده در زیر مطرح نمایند:

1.      تکمیل فرم اطلاعات موجود در سایت و ارسال آن از طریق فاکس ( 34801994 – 026 ) و یا ارسال به  آدرس الکترونیکی شرکت

         ( Info@takgharb.com )

2.      مراجعه حضوری به شرکت( در صورت امکان)

3.      ارائه شکایت از طریق تلفن رسیدگی به شکایات  ( 34800075 – 026 )

به محض دریافت شکایت حداکثر تا دو روز کاری ، شماره ای تحت عنوان « کد رهگیری» ارائه داده خواهد شد که شاکیان محترم نیز موظفند کد مربوطه را یادداشت و شکایات خود را از طریق آن کد ، پیگیری نمایند. چنانچه پس از بررسی اولیه توسط کارشناسان شرکت ، مشخص گردید که شکایت مربوطه مورد تایید است روند پیگیری ادامه می یابد تا رضایت مشتری جلب شود در صورتی که شکایت مربوطه تایید نگردد به صورت کتبی اعلام نتیجه خواهد شد.

امید است پس از اعلام نتایج شکایت ،  کلیه مشتریان و مصرف کنندگان  عزیز با تکمیل فرم ارزیابی روند رسیدگی به شکایات مشتری ، ما را در ارائه هر چه بهتر خدمات پس از فروش یاری رساند تا  از این طریق  شاهد بهبود مستمر سیستم رسیدگی به شکایات مشتریان ISO 10002:2004در این  شرکت باشد.

 

 

فرم ارزیابی رضایت از روند رسیدگی به شکایات

                                                              فرم ارزیابی رضایت از روند رسیدگی به شکایات

 

فرم اعلام نارضایتی از محصول                  دانلود فرم نظر سنجی از مشتریان